LEKARZ POZ z mieszkaniem – Falck Centra Medyczne, USTKA

praca lekarz POZFALCK jest dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz podmiotem zapewniającym opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym.Na terenie całego kraju Falck posiada 66 stacje pogotowia ratunkowego, 140 nowoczesnych ambulansów i 31 placówek medycznych. Zatrudniając 3000 osób, Falck zapewnia usługi dla ponad 2,5 miliona osób.

Do naszego Centrum Medycznego FALCK w USTCE poszukujemy:
LEKARZA POZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Konsultacje lekarskie pacjentów w ramach POZ
• Mile widziana możliwość tworzenia listy aktywnej pacjentów

WYMAGANIA:
• Lekarz ze specjalizacją z medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych lub z kwalifikacjami lekarza POZ lub
• Lekarz z aktywnym Prawem Wykonywania Zawodu

INFORMACJE DODATKOWE:
• Wymiar czasu pracy: pełen etat lub pół etatu, pn-pt w przedziale 8:00-18:00
• Rodzaj umowy: kontrakt, umowa zlecenie lub umowa o pracę

OFERUJEMY:
• Pracę w firmie o przyjaznym środowiskiem pracy i kulturze organizacyjnej opartej na wartościach i relacjach,
• Możliwość szkoleń i rozwoju,
• Kartę sportową i prywatną opiekę medyczną na korzystnych warunkach,
• Niezbędne narzędzia pracy.
• MIESZKANIE SŁUŻBOWE – gratis

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:
510 202 208 lub emailowy: kadry@falck.pl

LEKARZE, Polska, POZ, SZUKAM PRACOWNIKA , , , ,