OKULISTA, Falck, Kraków (koło Kleparza)

praca lekarz okulista falckFALCK jest dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz podmiotem zapewniającym opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym.Na terenie całego kraju Falck posiada 66 stacje pogotowia ratunkowego, 140 nowoczesnych ambulansów i 31 placówek medycznych. Zatrudniając 3000 osób, Falck zapewnia usługi dla ponad 2,5 miliona osób.

Do Centrum Medycznego zlokalizowanego przy ulicy MAZOWIECKIEJ w KRAKOWIE poszukujemy:
OKULISTY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Konsultacje okulistyczne pacjentów w ramach NFZ i/lub przyjęć komercyjnych

WYMAGANIA:
• Lekarz z pełną specjalizacją z okulistyki lub w trakcie specjalizacji

INFORMACJE DODATKOWE:
• Wymiar czasu pracy: 1 dzień w tygodniu po 3-4 godziny w przedziale 8:00-20:00• Rodzaj umowy: kontrakt lub umowa zlecenie

OFERUJEMY:
• Pracę w firmie o przyjaznym środowiskiem pracy i kulturze organizacyjnej opartej na wartościach i relacjach,
• Kartę sportową i prywatną opiekę medyczną na korzystnych warunkach,
• Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt pod numerem
510 202 208 lub emailowy kadry@falck.pl

LEKARZE, OKULISTA, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , ,