Oferta pracy: Lekarz polowy (Etiopia) – zabezpieczenie prac wiertniczych

Pracodawca: Fair Recruitment
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz polowy – zabezpieczenie prac wiertniczych
Kraj: Etiopia
Miasto: Omorate
Adres e-mail: magdalena.figurska@fr.net.pl
Nr telefonu: 0048 12 430 09 06

O Fair Recruitment:
Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutująca specjalistów, posiadająca wpis do KRAZ o numerach: 2744 (/1a/1b/2/3/4).

Liczba wakatów: 1
Miejsce pracy: Etiopia
Forma zatrudnienia: 6 miesięczny kontrakt, z możliwością przedłużenia do 12 miesięcy
Data rozpoczęcia pracy: 1 styczeń 2013
Rotacja: 28 dni pracy/ 28 dni wolnego (płatne)

Opis pracodawcy:
Pracodawcą jest polska firma wiertnicza o międzynarodowym zasięgu.

Zakres obowiązków:
zapewnienie podstawowej opieki medycznej pracownikom wiertni
organizacja pracy kliniki polowej
współpraca z działem Health&Safety w zakresie procedur przestrzegania bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:
status lekarza medycyny (specjalizacja niewymagana)
znajomość zagrożeń występujących na lokalnym rynku, charakterystycznych dla regionu (malaria, insekty, węże)
biegła znajomość języka angielskiego
preferowane uprzednie doświadczenie w misjach medycznych lub w pracy jako lekarz polowy
Aktualne szczepienie przeciwko żółtej febrze

Oferujemy:
atrakcyjne warunki finansowe
rotacja w systemie 28 dni pracy / 28 dni wolnego
pracodawca zapewnia transport, zakwaterowane i wyżywienie

LEKARZE, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , ,