Oferta pracy: Opiekun/Opiekunka osób starszych – Niemcy/ Saksonia

Pracodawca: Runtime Polska
Stanowisko / Specjalizacja: Opiekun/Opiekunka osób starszych
Kraj: Niemcy
Miasto:
Adres e-mail: opiekaniemcy@runtimepolska.pl
Nr telefonu: 75 6410665

Runtime Polska Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku i jest częścią międzynarodowej grupy Runtime International. Specjalizujemy się w zatrudnianiu personelu tymczasowego oraz rekrutacji na stanowiska specjalistyczne.

Dla naszego Klienta – niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opiekun/Opiekunka osób starszych

Miejsce pracy: Niemcy/ Saksonia

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi min.1 rok,
-dyspozycyjność,
-zaangażowanie w opiekę nad osobami starszymi,

Obowiązki:
Zakres obowiązków w stopniu różnym, w zależności od stanu zdrowia i możliwości osób starszych.

Oferujemy:
-pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie,

OPIEKUNKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , ,