Oferta pracy: Pielęgniarz/ Pielęgniarka, Opiekunka/Opiekun ( Niemcy/ Saksonia)

Pracodawca: Runtime Polska
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarz/ Pielęgniarka, Opiekunka/Opiekun
Kraj: Niemcy
Miasto: Konigsbruck i Bernsdorf
Adres e-mail: szpitalniemcy@runtimepolska.pl
Nr telefonu: 75 6410665

Runtime Polska Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku i jest częścią międzynarodowej grupy Runtime International. Specjalizujemy się w zatrudnianiu personelu tymczasowego oraz rekrutacji na stanowiska specjalistyczne.

Dla naszego Klienta – niemieckiej firmy medycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pielęgniarz/ Pielęgniarka, Opiekunka/Opiekun
Miejsce pracy: Niemcy/ Saksonia

Miasta:

-Konigsbruck (110 km od Zgorzelca) 1 miejsce pracy,
-Bernsdorf (90 km od Zgorzelca) 2 miejsca pracy.
Wymagania:

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
-dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w kierunku medycznym,
-doświadczenie zawodowe w pracy szpitalnej lub w innych placówkach opieki medycznej min.1 rok
-doświadczenie i uprawnienia do robienia zastrzyków.

Obowiązki:

Zakres obowiązków w stopniu różnym, w zależności od zatrudnienia w placówce medycznej.
Oferujemy:

-pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie.

OPIEKUNKI, PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , , ,