Pracownicy personelu medycznego – Niemcy

Pracodawca: Runtime Polska
Stanowisko / Specjalizacja: Pracownicy personelu medycznego
Kraj: Niemcy
Miasto: Berlin
Adres e-mail: aplikacje-zgorzelec@runtimepolska.pl
Nr telefonu: 75 6410665

Runtime Polska Sp. z o. o. działa na rynku polskim od 2005 roku i jest częścią międzynarodowej grupy Runtime International. Specjalizujemy się w zatrudnianiu personelu tymczasowego oraz rekrutacji na stanowiska specjalistyczne.

Dla naszego Klienta – niemieckiej firmy medycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Pracownicy personelu medycznego:
-Pielęgniarki środowiskowe,
-Położne,
-Ratownicy medyczni,
-Fizjoterapeuci,
-Logopedzi;
-Terapeuci zajęciowi,
-Asystentka dentystyczna,
-Technik dentystyczny,
-Pedagodzy,
-Technik radiologii.

 Miejsce pracy: Niemcy/Berlin

Wymagania:

 -znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
 -dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w kierunku medycznym,
 -doświadczenie zawodowe w pracy szpitalnej lub w innych placówkach opieki medycznej min.1 rok.

 Obowiązki:

 Zakres obowiązków w stopniu różnym, w zależności od zatrudnienia w placówce medycznej.

 Oferujemy:

 -pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
 -atrakcyjne wynagrodzenie,
 -zakwaterowanie.

LEKARZE, PIELĘGNIARKI, RATOWNICY MEDYCZNI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , ,