Ogłoszenie: Specjalizacja Lekarska – Ankieta

Szanowni Państwo,
Do zakończenia ankiety dotyczącej szkolenia specjalizacyjnego pozostały jeszcze dwa dni. Odpowiedzi zbieramy do dnia 01.02.2012 do godziny 23:59. I choć mamy już ponad 600 odpowiedzi, to każdy głos jest dla nas ważny. 

Dlatego zapraszamy do wypełnienia naszej ankiety, której celem jest zebranie opinii na temat obecnie funkcjonującego systemu specjalizacji. Analiza odpowiedzi pozwoli nam na wyciągnięcie wniosków co do zasadności zmian w obecnym systemie specjalizacyjnym. Pomimo, że od wielu lat on funkcjonuje, nadal wiele pozostaje do naprawienia i zmiany. Ankieta obejmuje, sprawy ogólne, gdyż jest przewidziana dla wszystkich specjalizacji. Szczególnie zależy nam na głosach osób, które kończą szkolenie specjalizacyjne lub ukończyły specjalizację w przeciągu kilku ostatnich lat. Jednak każdy głos będzie dla nas ważny. 
Ankieta jest anonimowa, a dane nie są powiązane z profilem użytkownika. Osoby, które zechcą ją wypełnić jako zarejestrowani użytkownicy, wezmą udział w losowaniu trzech nagród ? książki Merck Manual. Ankietę można wypełnić również bez rejestracji, jednak wtedy nie biorą Państwo udziału w losowaniu nagrody.
Ankietę znajdą Państwo tutaj

Grzegorz Napiórkowski
Stowarzyszenie Młody Lekarz

 
Praca

Bez kategorii

Comments are closed.