Oferta pracy: OPTOMETRYSTA / TECHNIK OPTYK

Pracodawca: TESCO Polska Sp. z o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: OPTOMETRYSTA / TECHNIK OPTYK
Kraj: Polska
Miasto: Lublin
Adres e-mail: okulista.lublin@onet.pl
Nr telefonu: 0-81 52 46 215
OPTOMETRYSTA – Salon Optyczny

Miejscem wykonywania pracy będzie Hipermarket Tesco w Lublinie.
Tesco Polska -to wiodąca sieć handlowa zatrudniająca prawie 27 tysięcy osób w ponad 320 sklepach na terenie całego kraju.

Zakres obowiązków:
• Obsługa klienta na najwyższym poziomie poprzez przeprowadzanie badań wzroku oraz doboru soczewek kontaktowych,

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (optometria) lub policealne (technik optyk wraz z ukończonym kursem refrakcji),
• Uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
• Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta,
• Zaangażowanie w pracę,

Oferujemy:
• Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Szeroki zakres szkoleń na stanowisku pracy,
• Duże możliwości rozwoju zawodowego

Aplikacje można składać poprzez emaila (okulista.lublin@onet.pl) Możesz również przynieść lub przesłać swoje CV na adres:
TESCO /Polska/ Sp. z o. o. ul. W. Orkana 4 20-504, Hipermarket Tesco Extra Lublin
Więcej informacji o ofercie uzyskasz dzwoniąc pod numer: 0 81 52 46 215

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w Tesco /Polska/ Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)
Administratorem Państwa danych osobowych jest Tesco /Polska/ Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kapelanka 56. Państwa dane osobowe zbierane są na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji w Tesco /Polska/ Sp. z o.o. Zebrane dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom wskazanym w przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla potrzeb rekrutacji.

INNE STANOWISKA, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , ,