Pielęgniarz / Pielęgniarka (Niemcy)

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Personaldienste Medical Care należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w klinikach i szpitalach na terenie Niemiec

Pielęgniarz/Pielęgniarka (Niemcy)

Obowiązki:

–       podstawowa opieka według poleceń przełożonych,
–       wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych u pacjentów wg obowiązujących zasad,
–       dokumentowanie przebiegu procesu pielęgnowania, wykonanych zabiegów i wyników obserwacji,
–       planowanie opieki pielęgnacyjnej stosownie do stanu zdrowia pacjenta.

Wymagania:

–       wykształcenie pielęgniarskie: magister/licencjat pielęgniarstwa,
–       aktualne prawo do wykonywania zawodu,
–       jezyk niemiecki na poziomie min. B1
–       chęć wyjazdu na dłuższy okres

Oferujemy:

–       atrakcyjne wynagrodzenie,
–       umowę o pracę na niemieckich warunkach,
–       pełne ubezpieczenie,
–       pomoc w organizacji zakwaterowania
–       pomoc w procesie uzyskania prawa wykonywania zawodu w Niemczech
–       bezpłatny kurs języka niemieckiego
–       pomoc w relokacji do Niemiec oraz w spełnieniu wszelkich formalności

Pracodawca: Trenkwalder Medical Care GmbH
Osoba kontaktowa: Lidia Borgwardt
Miasto: wszystkie Regiony
Adres e-mail: l.borgwardt@trenkwalder.com
Nr telefonu: 0049 69 210 85 99 12

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Personaldienste Medical Care w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , ,