Pielęgniarz/Pielęgniarka blok operacyjny – praca w Niemczech

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Personaldienste Medical Care należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w klinikach i szpitalach na terenie Niemiec

Pielęgniarz/Pielęgniarka  blok operacyjny

Obowiązki:

–       Przygotowanie narzędzi, materiałów opatrunkowych, bielizny operacyjnej i rękawiczek dla zespołu                     chirurgów
–       Sprawdzenie sprzętu pod względem jałowości
–       Podanie potrzebnych narzędzi i materiałów opatrunkowych operującym chirurgom
–       Przestrzeganie zasad postępowania z narzędziami po zabiegu operacyjnym
–       Oczyszczanie narzędzi i przygotowanie ich do sterylizacji
–       Czuwanie nad racjonalnym zużyciem materiałów i sprzętów

Wymagania:

–       wykształcenie pielęgniarskie: magister/licencjat pielęgniarstwa
–       (wykształcenie pielęgniarskie pomaturalne honorowane jest jedynie w przypadku ciągłości zatrudnienia         w zawodzie w ciągu ostatnich 7 lat)
–       aktualne prawo do wykonywania zawodu
–       specjalizacja lub wieloletnie doświadczenie zawodowe na bloku operacyjnym
–       język niemiecki na poziomie min. B2
–       Predyspozycje osobowościowe do wykonywania czynności pielęgniarki / pielęgniarza na bloku operacyjnym

Oferujemy:

–       atrakcyjne wynagrodzenie
–       umowę o pracę na niemieckich warunkach
–       pełne ubezpieczenie
–       pomoc w organizacji zakwaterowania
–       pomoc w procesie uzyskania prawa wykonywania zawodu
–       nasze usługi są w 100% bezpłatne

Trenkwalder Personaldienste Medical Care GmbH
Osoba kontaktowa: Lidia Borgwardt

Pracodawca: Trenkwalder Medical Care GmbH
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarz/Pielęgniarka  blok operacyjny
Miasto: wszystkie Regiony
Adres e-mail: l.borgwardt@trenkwalder.com
Nr telefonu: 0049 69 210 85 99 12

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Personaldienste Medical Care w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , ,