Praca dla lekarzy i specjalizacja lekarska w Niemczech

Pracodawca: AP Uniapol Development
Stanowisko / Specjalizacja: Praca dla lekarzy i specjalizacja lekarska w Niemczech
Kraj: Niemcy
Miasto: Teren całych Niemiec
Adres e-mail: rekrutacja.niemcy@apuniapol.pl
Nr telefonu: 616731542

Agencja Pracy AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą w Niemczech.

Opis stanowiska:
Praca na stanowisku asystenta lekarza z możliwością dalszego kształcenia w wybranej specjalizacji

Zapewniamy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
Dla lekarzy bez specjalizacji możliwość dalszego kształcenia w wybranej specjalizacji w najnowocześniejszych klinikach
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pełny wymiar czasu pracy plus możliwe dodatkowe dyżury,
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania i w załatwieniu wszelkich formalności

Czego oczekujemy od Kandydata?
Ukończone studia medyczne (ukończony staż i LEP) – przerwa czasowa od daty zdania LEP-u nie może być dłuższa niż 9 miesięcy,
Certyfikat znajomości języka niemieckiego na poziomie B2 (znajomość języka potwierdzona certyfikatem lub znajomość języka na poziomie B2 i gotowość do zadnia egzaminu w Niemczech – warunek konieczny!,

Poszukujemy lekarzy bez specjalizacji oraz m.in. lekarzy następujących specjalizacji: anestezjolog, choroby wewnętrzne, neurolog, pediatra, ginekolog, ginekolog-położnik, kardiolog, radiolog, chirurg, ortopeda i inne.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie:
CV w języku polskim i niemieckim na adres rekrutacja.niemcy@apuniapol.pl

LEKARZE, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , ,