Lekarz Pediatra – Niemcy

Pracodawca: AP Uniapol Development
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz Pediatra
Kraj: Niemcy
Miasto: Teren całych Niemiec
Adres e-mail: rekrutacja.niemcy@apuniapol.pl
Nr telefonu: 616731542

Agencja Pracy AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą w Niemczech.

Opis stanowiska:
    Praca na stanowisku Lekarza pediatry

Zapewniamy:
    Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
    Możliwość dalszego kształcenia w najnowocześniejszych klinikach,
    Pełny wymiar czasu pracy plus możliwe dodatkowe dyżury,
    Zakwaterowanie oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
    Atrakcyjne wynagrodzenie

Czego oczekujemy od Kandydata?

    Ukończone studia medyczne oraz specjalizacja z pediatrii,
    Certyfikat znajomości języka niemieckiego na poziomie B2 (znajomość języka potwierdzona certyfikatem lub znajomość języka na poziomie B2 i gotowość do zadnia egzaminu w Niemczech) – warunek konieczny.

Zainteresowane osoby proszone są o wysyłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres rekrutacja.niemcy@apuniapol.pl

LEKARZE, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , ,