Pielęgniarka – Niemcy (Badenia)

Pracodawca: IB Studia Interdyscyplinarne Polska Sp. z o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarka
Miasto: Badenia
Adres e-mail: kontakt@ib-studiainterdyscyplinarne.pl
Nr telefonu: 12 633 25 73

Do pracy w niemieckich szpitalach poszukujemy doświadczonego personelu medycznego (pielęgniarek/pielęgniarzy operacyjnych, anestezjologicznych i intensywnej terapii).

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy kilkuletniego doświadczenia w pracy w szpitalach lub klinikach, odpowiedzialności i zaangażowania, a także gotowości do podjęcia pracy za granicą. Mile widziane specjalistyczne wykształcenie zawodowe i ukończone dodatkowe kursy.

Wymogiem koniecznym do podjęcia pracy jest posiadanie certyfikatu lub zdanie egzaminu z języka niemieckiego na poziomie B2. Kandydatkom/kandydatom nieposługującym się biegle językiem niemieckim lub nieznającym go w ogóle oferujemy możliwość udziału w intensywnym kursie języka niemieckiego odbywającym się terenie Niemiec.
Umowa o pracę na cały etat zostanie zawarta bezpośrednio z niemieckim pracodawcą po pozytywnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej. Agencja ze swojej strony zapewnia pomoc w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy, a także pomoc w organizacji wyjazdu.

Wymagania:
– ukończone studia medyczne i prawo wykonywania zawodu
– min. roczne doświadczenie w zawodzie
– wysoka kultura osobista
– komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność, cierpliwość
– odporność na stres

Oferujemy:
– dla osób nieznających języka niemieckiego udział w intensywnym kursie językowym na terenie Niemiec wraz z zakwaterowaniem i częściowym wyżywieniem. Kurs złożony jest z dwóch modułów (pierwszy trwa 17 tyg i kończy się egzaminem na poziomie B1- średniozaawansowanym niższym, drugi trwa kolejne trzy miesiące i kończy się egzaminem na poziomie B2 – średniozaawansowanym wyższym). Po zdaniu egzaminu na poziomie B1 nastąpi podjęcie pracy na stanowisku pomoc pielęgniarki/pielęgniarza. Po zaliczeniu drugiego modułu podejmuje się pracę jako samodzielna pielęgniarka/pielęgniarz. Możliwe jest rozpoczęcie kursu od poziomu B1.
– możliwość uzyskania niemieckiego certyfikatu językowego na poziomie B2 zapewniającego awans zawodowy
– wynagrodzenie miesięczne od 1.800 – 2.200 euro brutto
– po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia
– zatrudnienie na cały etat na czas nieokreślony
– pomoc w uznaniu kwalifikacji pielęgniarskich w Niemczech

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , ,

Comments are closed.