Pielęgniarka/Pielęgniarz – Niemcy

Pracodawca: TTM Healthcare Poland
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Kraj: Niemcy
Miasto: Stuttgart
Adres e-mail: sandra.gozdz@ttmhealthcare.com
Nr telefonu: 22 252 16 72

Poszukujemy pielęgniarek z min. wyksztalceniem licencjackim oraz  doswiadczniem zawodowym do pracy w szpitalach oraz domach opieki w Niemczech. Wymóg konieczny -komunikatywny język niemiecki.

Oferujemy:
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, możliwość poznania miejsca i warunków pracy przed podpisaniem umowy,  aktrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego + pełny pakiet socjalny, dodatki za pracę w niedziele, święta i nadgodziny, pomoc w procesie nostryfikacji dyplomu i przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej oraz stałą opiekę naszcyh pracowników  w trakcie zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV w języku niemieckim oraz polskim na adres e-mail:  sandra.gozdz@ttmhealthcare.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , ,

Comments are closed.